Официальный сайт Комитета ФАУ по мини-ралли

Світла пам'ять: Петренко Володимир

 

Часом ми отримуємо звістки, у які складно повірити. І сьогодні один із таких днів. Від нас пішла людина-епоха вітчизняного автоспорту – Володимир Олегович Петренко.
Володимир Олегович змагався на ралійних допах ще до здобуття Україною Незалежності, а у 2004 році долучився до нових змагань у форматі міні-ралі – «Кубок Лиманів», який пропустив лише 2007 року. За ці роки славетний спортсмен чотири рази переміг у самій серії (2011, 2013, 2014 і 2019) та здобув 15 перемог, 32 подіуми та 64 виграні СД (з урахуванням одного етапу 2008-ого) в Абсолютному заліку. Як виявилося, титули Чемпіона України з міні-ралі сезону 2019 були останніми для славетного спортсмена, як і виступ на фінальному етапі сезону-2021.
Навіть не злічити, скільком колегам по автогоночному цеху Володимир Петренко допоміг, скількох з них привів до успіхів на «Кубку Лиманів».
«Дядя Вова», як же нам тебе не вистачатиме! Без твого Lancer Evo «Кубок Лиманів» ніколи не буде таким, як раніше. Але ми продовжуватимемо під твоїм пильним наглядом…

Від Комітету «Кубку Лиманів», усіх спортсменів та вболівальників висловлюємо найщиріші співчуття рідним і близьким, а також тим, хто знав не лише спортсмена, а й чудову людину.
Для нас ти назавжди залишися першим та найшвидшим.

ИНФОРМАЦИЯ

11.11.2021

Разработано веб-студией Highweb