Официальный сайт Комитета ФАУ по мини-ралли

Безпека на ралі!

 

На період проведення ралі будьте уважні. Не стійте спиною до траси, стежте за рухом спортивних автомобілів. Не залишайте без нагляду дітей! Дотримуйтесь вказівок суддів та служби безпеки!

За умов дотримання усіх заходів безпеки, автомобільне ралі стає яскравою, видовищною подією, яка демонструє можливості сучасної техніки і професійні якості екіпажів.

Перше правило для глядача - ніколи не стояти зовні повороту і на траєкторії можливого вильоту автомобіля після повороту або трампліну!

При приземленні після стрибка (або навіть просто при проходженні повороту) автомобіль миттєво може змінити траєкторію. В цьому випадку небезпечним стає увесь простір, який буде необхідний некерованому спорткару, щоб повністю зупинитися.

Завжди перебувайте на безпечній відстані від траси! Заборонено виходити за обмежувальну стрічку! Яка відстань є безпечною, в ралі визначити вкрай складно.

Ніколи не стійте зовні повороту або після трампліну! Розташовуватися усередині поворотів теж небезпечно, адже пілоти іноді ведуть свої боліди в «сліпу», а в цьому випадку може бути все що завгодно. Найбільш небезпечне місце - перші 50-70 метрів відразу після повороту або трампліну по обидва боки дороги.

Не перетинайте трасу без крайньої необхідності! Спортивні екіпажі стартують з інтервалом в одну хвилину. Однак за автомобілем, що проїхав, може ховатися ще один, а в деяких випадках і два автомобіля. Обгони на спецділянках не таке рідкісне явище, як здається!

Бережіть себе!

 

ИНФОРМАЦИЯ

09.07.2021

Разработано веб-студией Highweb