Официальный сайт Комитета ФАУ по мини-ралли

Інформаційне повідомлення комітету ФАУ з міні-ралі!

 

Після проведення ретельного й всебічного аналізу якісного та кількісного складу спортивної техніки, на якій спортсмени приймали участь у різних класах заліку Чемпіонату Україні з міні-ралі «Кубок Лиманів» протягом останніх двох років, дисциплінарним комітетом було прийнято рішення про переформатування класів заліку.

Насамперед, зміни стосуватимуться молодших класів заліку, а саме – Р5, Р6 та PS6.

Клас Р5:

 1. Робочій об’єм двигуна збільшується з 1400 до 1600см3.
 2. Двигун 4-х циліндровий, з 2-ома клапанами на циліндр. Виключно атмосферні двигуни без будь-якого нагнітача. Допустимо від іншої моделі, але не марки автомобіля.
 3. Коробка перемикання передач виключно синхронізована. Допустимо від іншої моделі, але не марки автомобіля.
 4. Система живлення автомобіля.  Допускаються автомобілі, обладнані системою впорскування палива лише з однією дросельною заслінкою, або обладнані карбюратором  не більше ніж з 2-ома дросельними заслінками.
 5. Моноприводні автомобілі. Передній або задній.
 6. Використання «моношини».

Фактично, це будуть серійні автомобілі з обмеженим рівнем доопрацювань.

Клас Р6:

 1. Робочий об’єм двигуна залишається не змінним – 1600см3.
 2. Двигун виключно від тієї марки авто, що і кузов. Тільки атмосферні двигуни без будь якого нагнітача. Допустимо від іншої моделі, але не марки автомобіля. Кількість циліндрів не обмежується, кількість клапанів на циліндр не обмежується.
 3. Коробка перемикання передач як синхронізована, так і кулачкова. Можливе використання КПП від інших моделей та виробників.
 4. Моноприводні автомобілі. Передній або задній.
 5. Підвіска може бути адаптована під встановлення підрамників. Дозволяється зміна кінематики підвіски.

Фактично, це автомобілі з максимальнім переліком доопрацювань.

Клас PS6 – ліквідується.

Детальній перелік технічних вимог до автомобілів у різних класах буде представлений у вигляді додатків до проекту загального регламенту Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» 2022 року.

У 2022 році учасники змагань будуть боротися у Класах: Р5, Р6, Р7, Р8, «Cross Сountry», абсолютний залік.

Цим повідомленням комітет ФАУ з міні-ралі «Кубок Лиманів» інформує всіх спортсменів, представників, керівників команд та зацікавлених осіб про заплановані зміни в технічному регламенті Чемпіонату з міні-ралі 2022 року. Усіх небайдужих осіб, зацікавлених у подальшому розвитку дисципліни, просимо приєднатися до обговорення цих змін. Свої пропозиції та побажання у письмовому вигляді, з обґрунтуванням власної позиції, надсилати безпосередньо спеціалісту зі спортивної техніки та систем безпеки спортивної техніки, Михайлусю Павлу, на електронну скриньку:

pmikhaylus@ukr.net

З повагою до всіх учасників процесу.

ИНФОРМАЦИЯ

23.10.2021

Разработано веб-студией Highweb