Официальный сайт Комитета ФАУ по мини-ралли

Ралли "За Мирную Страну": интервью с Москаленко Викторией Викторовной

  • Ви нагороджували переможців та призерів другого етапу чемпіонату України з міні- ралі «Кубок Лиманів», ралі «Експрес-Авто», і допомагали організаторам змагань підготувати цей захід. Які Ваші враження від змагань?

Відчуття самі позитивні. Знаєте,я сама водій. За кермом двадцять років. А спілкування з відчайдухами , які мчать  на великій швидкості,при цьому відчувають автомобіль немов частинку власного тіла, мені особисто подарувало море драйву. Це романтично, захопливо, вражаюче! Що насправді викликає почуття здивування і поваги- участь у раллі жінок. До речі,нагадаю- на церемонії закриття мене також посвятили у члени Вашої автомобільної родини. Хочу подякувати ще раз Віктору Шаповалову і В`ячеславу Мігачову. Це люди,які до нестями закохані у свою справу, в автомобільний спорт. Вони є рушійною силою раллі. Мені завжди імпонували та імпонують цілеспрямовані керівники.

  • Зараз триває підготовка нового етапу у Миколаєві, в селі Капустине.Ви дотримались своєї обіцянки,яку Ви дали спортсменам.Перегони відбудуться на улюбленій трасі. Ви плануєте бути присутньою не лише на церемоніях відкриття та закриття, але й безпосередньо на трасі?

Я попередньо не дарма згадала про посвячення в автогонщики. Хочу особисто приїхати на трасу,щоб підтримати кожного з учасників, і особливо жінок. Емоції отримані під час раллі не можливо порівняти ні з чим. Я у своєму щільному графіку обов`язково знайду час,аби відвідати Капустине.

  • Щоб ви хотіли б побажати від себе особисто спортсменам напередодні нового етапу?

Хочу побажати чесної боротьби, і нехай переможе сильніший!

ИНФОРМАЦИЯ

18.06.2016

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
vulkan
Разработано веб-студией Highweb