Официальный сайт Комитета ФАУ по мини-ралли

Ралі "Щурівці": Вітаємо на Вінниччині!

Шановні спортсмени та вболівальники!!! Вже незабаром відбудеться 3-й етап "Кубку Лиманів", який пройде в серці України, Вінницькій області.

Щурівці - село в Україні, що знаходиться в Гайсинському районі Вінницької області. Село відноситься до історико-етнографічного регіону Поділля, розташованому на лівому березі річки Південний Буг. Найближчі населені пункти - Кузьминці, Сокільці, Косанове, Нижча Кропивна, Семенки, Зяньківці.
Це новий регіон, який ми відкриваємо, розширюючи географію нашого проекту. До організації змагань долучилися чудові люди цього прекрасного регіону:

- Виконуюча обов'язки старости Кузьминецького Старостинського округу Кунківської ОТГ Щаслива Людмила Петрівна;

- підприємці, які є на території громади, а їх є 14, усі долучилися та матеріально підтримали наш захід;

- Народний депутат Кучер Микола Іванович;

- Кунківський сільський голова Безбах Василь Віталійович.

Для вболівальників та спортсменів громада організовує святковий концерт, ярмарку народних умільців та готує усілякі гостинці і смаколики. На Вас чекають уха, шурпа, вареники та запашні короваї. Спортсмени, вболівальники та гості матимуть змогу порибалити неподалік від парку сервісу. Протягом усього змагання гостинно приймає ресторан «Бабусині витребеньки», в якому пройде мандатна комісія.

Ресторан «Бабусині витребеньки» має різноманітне меню: поряд з традиційними українськими стравами, знайшли своє місце й західноукраїнські - карпатський дерун, печеня по-гуцульськи, банош, чанахи по-прикарпатськи, а також усіми улюблені європейські – паста Карбонара, Болоньєзе, різотто. В цьому вбачається певна символічність: Вінниччина географічно знаходиться на перехресті культур заходу та сходу України, а історично ще й постійно перебувала під впливом багатьох кулінарних традицій. Страви з меню ресторану – це збірна українська домашня кухня з елементами сучасних кулінарних новинок. 
Окрім повсякденних страв, окремою добіркою стоять святкові, якими багата українська кухня. От де є розгулятися польоту кухарської фантазії! Поряд з обов’язковими м’ясами-ковбасами, голубцями, холодчиком, фаршированим коропом – рулет з курагою в тісті, кошик з болгарським перцем та м’ясом з грибною начинкою, курячі конверти та безліч всіляких різносолів. 
«Родзинкою» закладу можна вважати страви з тандиру. Ця традиційна азіатська «піч» знайшла своє застосування і в наших краях - м’ясо, риба з тандиру мають особливий смаковий колорит. 
Проте незаперечним надбанням ресторану варто вважати його атмосферу, відчувши яку, хочеться повертатися в нього знову і знову, як до рідного дому, де на Вас чекають і завжди Вам раді.

Ознайомитися з меню можна за посиланням: http://babusyni.com.ua/menu/

Запрошуємо усіх на наше свято!!!

ИНФОРМАЦИЯ

02.07.2019

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
vulkan
Разработано веб-студией Highweb