Официальный сайт Комитета ФАУ по мини-ралли

3-й этап Чемпионата Украины по мини-ралли "Кубок Лиманов"

Шановні учасники Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів».

Від імені Організаційного Комітету 3 етапу Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» ралі «Ташлик» висловлюємо подяку за розуміння ситуації, що склалася в наслідок тяжких метеорологічних умов, які призвели до неможливості повноцінного проведення змагання.

Незважаючи на зусилля організаторів - Одеського автомобільного клубу, місцевих органів влади, які прикладалися протягом декількох днів перед змаганням та безпосередньо у дні змагання, відновлення траси для дотримання програми змагання, виявилось неможливим.

Зважаючи на відновлення зливи після старту перших екіпажів у неділю 29.07.2018 Колегією спортивних комісарів, за інформацією директора змагання, було прийнято рішення гонку зупинити та згодом змагання було припинено повністю.

Екіпажам, які не змогли стартувати та/або завершити ШД1 було встановлено штучний час, згідно вимог Загального регламенту Чемпіонату.

В зв’язку з не проходженням необхідної мінімальної дистанції ШД очки у залік Чемпіонату не нараховувались.

Впевнені, що зусилля організаторів для забезпечення високих стандартів підготовки та проведення змагань «Кубку Лиманів» будуть належним чином оцінені учасниками змагань та будуть підтверджені на наступних етапах Чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів» у Одесі 18 серпня та у Харкові 22 вересня.

Організаційний Комітет 

ИНФОРМАЦИЯ

31.07.2018

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
vulkan
Разработано веб-студией Highweb